تبلیغات
آنچه باقیست فقط خوبی هاست .

آنچه باقیست فقط خوبی هاست .
در کله پزی ها هم 'زبان' از 'مغز' گرانتر است،درست مثل جامعه ای که چرب زبان ها از عاقلان ارزشمندترند...
نویسندگان
انتخابات همچون فصل های سال بهار ، تابستان ، پاییز و زمستان می گذرد آنچه باقیست فقط خوبی هاست .
همراهان و سروران گرامی بیش از یک سال است که تلاش نموده ام تا بهزاد علیزاده فرزند خدمتگزار شهرستانهای حوزه ی انتخابیه جنوب استان ایلام را به مردمان نجیب آن معرفی نمایم هر چند کارنامه ی خدمتگزاری ایشان چنان درخشان است که نیازی به معرفی ندارد اما در این مجال کوتاه از محضر شریفتان استدعامندم که با رجوع به سوابق اجرایی و کارنامه ی درخشان خدمتگزاری ایشان در هفتم اسفندماه سال جاری نام بهزاد علیزاده را بر روی برگ رای بنویسید .بهزاد علیزاده آمده است تا فصل جدیدی از ارتباط نماینده با مردم و تعامل با دولت را به نمایش گذارد . بهزاد علیزاده به رای من و شما نیازمند است تا گامی به سوی تحقق آرمان های مشترکمان برداشته شود .تا آغاز این راه فرصتی باقی نمانده است . (محمد نعمتی ) [ جمعه 30 بهمن 1394 ] [ 01:10 ق.ظ ] [ محمد نعمتی ]
معرفی بهزاد علیزاده کاندیدای  انتخابات  مجلس شورای اسلامی 
(بخش اول)

انتخابات مظهر اراده ی مردم و تجلی بخش خواست آنان است . دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در هفتم  اسفندماه سال جاری با حضور پر شور مردم برگزار می گردد نام های زیادی از حوزه ی جنوب استان ایلام  شامل شهرستانهای بدره ، دره شهر ، آبدانان و دهلران مطرح شده است . در این تحلیل به  معرفی یکی از کاندیداهای مطرح این حوزه یعنی بهزاد علیزاده می پردازیم .
بهزاد علیزاده در اسفند ماه سال ۱۳۴۳ در روستای گل گل بخش سراب باغ شهرستان آبدانان  پا به عرصه هستی نهاد. مدرک دیپلم را در سال ۱۳۶۱ همزمان با انقلاب فرهنگی و تعطیلی دانشگاهها  اخذ نمود  .ایشان در همان سال در آزمون مراکز تربیت معلم در مرکز تربیت معلم شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه در رشته علوم اجتماعی پذیرفته و پس از فراغت از تحصیل  از سال 1363به عنوان دبیر مطالعات اجتماعی در مدارس شهرستان آبدانان  مشغول به تدریس  شدند. در سال های بعد  موف به اخذ مدرک لیسانس مدیریت دولتی و کارشناسی ارشد تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش شدند .پس از سه سال تدریس در سال ۱۳۶۶ به عنوان مدیر هنرستان فنی شهید آل اسحق آبدانان منصوب و به مدت  ۹ سال مدیریت این هنرستان را بر عهده داشتند .
پس از یک دوره ی طولانی مدیریت هنرستان و در کنار آن ارزشیابی سایر مدیران مدارس با توجه به توانایی بالای ایشان در مدیریت نیروی انسانی در سال 1379 از طرف شورای اسلامی شهرستان آبدانان به عنوان شهردار آبدانان معرفی و مشغول به کار شدند. این انتخاب دروازه ی ورود به وزارت کشور را  برای ایشان باز نمود و به مدت 15 سال با حفظ اخلاق معلمی به عنوان شهردار شهرستانهای آبدانان و دره شهر و فرماندار دهلران مشغول به خدمت به همشهریان خود شد . ایشان در طول دوره ۳۰ ماهه خود در شهرداری  آبدانان  علاوه بر اهتمام بر انجام امور ذاتی شهرداری ها چندین پروژه را  طراحی و به اجرا رساندند که می توان به فاز اول پروژه پارک سراب آبدانان، پارک کمربندی و بازسازی پارک شهر و … اشاره نمود. پس از یک مدت 30 ماهه تصدی شهرداری آبدانان و بر اساس لیاقت ، خلاقیت و شایستگی با پیشنهاد شورای دوم اسلامی شهر دره شهر از سال 1382به عنوان شهردار دره شهر مشغول بکار شد با روی کار آمدن شورای اسلامی دوره ی سوم شهرستان دره شهر و بر اساس توانایی و لیاقتی که از خود بروز داده بود و درخواست مردم و نخبگان  دره شهر از نمایندگانشان در شورای شهر  در سمت شهرداری دره شهر ابقا شد . ایشان ۸۱ ماه سکان مدیریت شهری این شهر را بر عهده داشتند و از هیچ کوششی برای عمران و آبادانی شهر دره شهر فروگذار نکردند ماحصل این همکاری با شورای دوم و سوم اسلامی شهر دره شهر موفقیت های بسیاری برای این شوراها و شهرداری دره شهر و به تبع آن برای  مردم نجیب ، مهمان نواز  و سرافراز شهرستان دره شهر  به ارمغان آورد  اوج این موفقیت زمانی مشخص می گردد که در هر دو ارزیابی عملکرد شوراهای اسلامی کشور در دولت اصلاحات و اصولگرا، شورای اسلامی شهر دره شهر به عنوان شورای اسلامی برتر کشور معرفی گردید. ایشان در این دوره به عضویت هیئت مدیره سازمان همیاری شهرداریهای استان ایلام درآمدند و نمایندگی شهرداران استان ایلام در مجمع شهرداران کشور را عهده دار شدند. بهزاد علیزاده  در سالهای ۱۳۸۲، ۱۳۸۳ و ۱۳۸۵ به عنوان شهردار برتر استان ایلام و در سالهای ۱۳۸۲، ۱۳۸۳ ، ۱۳۸۸ به عنوان مدیر نمونه دستگاه اجرایی استان معرفی شد. ایشان در سال ۱۳۸۷ به عنوان شهردار نمونه کشوری و در سال ۱۳۸۳ به عنوان شهردار سبز کشور  برگزیده و معرفی شد. از پروژه های انجام شده در شهرداری دره شهر  که سبب رضایت عمومی شهروندان دره شهری شده است  می توان به طراحی و احداث پروژه پارک سراب، بازسازی پارک لاله ، پارک شهرداری، پارک سنگی ورودی آبدانان، فضاهای سبز خطی، میدان شهدا، میدان کشاورز، پل جانبازان، گذر جنب مسجد فاطمه زهرا (س)، ایجاد زیر ساخت های مناسب جهت مهار آبهای سطحی و ....... آن اشاره کرد . پارک سراب دره شهر که  همچون نگینی بر  پیشانی کبیرکوه می درخشد محصول ابتکار ، خلاقیت و مدیریت ایشان و اعضای محترم شوراهای اسلامی دور دوم و سوم شهرستان دره شهر است که در تمام فصول سال میزبان گردشگران و مسافرانی از اقصی نقاط کشور می باشد. پارک سراب دره شهر در حال حاضر به عنوان یکی از تفرجگاهای اصلی شهرستانهای حوزه ی جنوب  به زیبایی خودنمایی می کند .پس از تقریبا  یک دوره ی ده ساله خدمت در سنگر شهرداری و بر اساس لیاقت و شایستگی  که از خود بروز داد در فروردین ماه ۱۳۸۹ به عنوان فرماندار دهلران منصوب شدند  این انتصاب در دولت تدبیر و امید ادامه یافت و ایشان به مدت 50 ماه  تا خرداد ماه 1393  که به افتخار بازنشستگی نائل شدند  در سمت فرمانداری شهرستان مقاوم و سرافراز دهلران منشاء خدمات فراوان شدند . 
دوره زمانی فعالیت ایشان در فرمانداری دهلران همزمان با تحریم های ظالمانه غرب علیه جمهوری اسلامی ایران و تنگناههای مالی بود، اما ایشان با تلاش خستگی ناپذیر و تعامل سازنده با مسئولان استان و کشور و همدلی و همراهی با نخبگان ، معتمدین  و توده های مختلف مردم  تمام تلاش خود را در جهت برداشتن گام هایی موثر در راستای پیشرفت این شهرستان برداشتند از جمله می توان به تعریض خیابان امام خمینی (ره)، انجام پروژه کنارگذر، افتتاح بازارچه میوه و تره بار، تهیه سند فرمانداری ویژه دهلران، تهیه سند ارتقا دهستان دشت عباس به بخش، ارتقا میمه به بخش، تلاش و پیگیری در راستای اتمام پروژه سد دویرج که در نهایت در زمستان سال ۱۳۹۱ عملیات آبگیری این سد انجام پذیرفت، شروع به کار سد میمه، شروع به کار پروژه NGL3100 و امثال آنرا نام برد. بهزاد علیزاده پس از بازنشستگی  علیرغم پیشنهادات خوبی که برای تصدی شهرداری شهرهای بزرگ داخل و خارج استان داشتند ترجیح دادند  وارد عرصه ی انتخابات مجلس شورای اسلامی شوند تا چنانچه لطف خدا و عنایت مردم حوزه ی انتخابیه شامل حال ایشان شود بتواند تمام تجربیات 32 ساله ی مدیریتی خود را در خدمت مردم حوزه ی انتخابیه قرار دهد .
یکی از باززترین وجوه تمایز آقای بهزاد علیزاده نسبت به دیگران آن است که دوران 32 ساله ی خدمت ایشان در دو وزارت خانه ی بزرگ آموزش و پرورش و وزارت کشور در حوزه ی انتخابیه جنوب استان ایلام سپری شد . ایشان  به واسطه ی حضور مداوم و همیشگی خدمت در شهرستانهای حوزه ی جنوب اشراف کاملی بر مسائل ، مشکلات ، ظرفیت ها و چالش های پیش روی دارد و به جرات می توان گفت یکی از معدود کاندیداهای انتخاباتی در ادوار گذشته و حال است که با شناخت کامل از مشکلات و نیازمندی های حوزه ی انتخابیه وارد عرصه ی انتخابات شده است به طوری که در دید و بازدیدهای انتخاباتی در هر چهار شهرستان آبدانان ، بدره ، دره شهر و دهلران می توان به راحتی صحت این ادعا را اثبات نمود مردم حوزه ی انتخابیه شناخت کاملی از توانایی و عملکرد ایشان دارند و شاید تنها کاندیدای انتخاباتی است که آثار فیزیکی کارها و اقدامات ایشان در دوران خدمت در حوزه ی انتخابیه مشاهده می شود اقدامات عمرانی همچون پارک ها ، تفرجگاها ، پل ها و ابنیه های شهری ، سالن های ورزشی و.... به عنوان آثار ماندگاری در کارنامه ی خدمتی بهزاد علیزاده می درخشد . بیشتر تحلیل گران عرصه ی انتخابات معتقدند با توجه به جایگاه اجتماعی ، تعامل با مردم ، کارنامه ی موفق در عرصه های مدیریتی در شهرهای حوزه ی انتخابیه  ، آشنایی با سازوکارهای اداری و تجربه ی فراوان شانس اول برای کسب آراء مردم در دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی می باشد  .[ یکشنبه 25 بهمن 1394 ] [ 12:01 ق.ظ ] [ محمد نعمتی ]

.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

موضوعات
آمار سایت
  بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
لینک های مفید
امکانات وب