تبلیغات
آنچه باقیست فقط خوبی هاست .

آنچه باقیست فقط خوبی هاست .
در کله پزی ها هم 'زبان' از 'مغز' گرانتر است،درست مثل جامعه ای که چرب زبان ها از عاقلان ارزشمندترند...
نویسندگان

"به یاد آتشنشان های شهید "

شعله های آتش که زبانه کشید و دود و خاکستر که به هوا خاست تو بودی و یک دنیا امید حضورت . در این روزگاری
 که آتش افروزان جولان می دهند و شعله های سرکش آتش را پی در پی می دمند تو هستی و یک دنیا آرزو ، آرزوهای قشنگی که دستان آتش نشان تو به ارمغان می آورند . تو سخاوتمندترین انسان این روزگاری ، تو که زبانه های آتش را به کام خویش می بلعی تا روزنه ای برای رهایی دیگران بیابی.
گر چه امروز آوار پلاسکو تو را به کام خویش کشید امااین آوار بهت و حیرت روزگار بود که فرو ریخت تا میان تو و آدم های موبایل بدست و همان هایی که هیچگاه نیستند اما بعد ِحادثه همه جا هستند فاصله ای به اندازه ی انسانیت باشد . زبانه های آتش در حضور تو سر تعظیم فرو آوردند اما افسوس که آوار روزگار بر سینه ی مهربان تو سنگینی نمود . تو ترنم زیبای غزل انسانیت هستی و ترجمان شعر پر احساس مردانگی ، تو دیباچه ای بر کتاب قطور شجاعت و صفحه ای زرنگار از تاریخ این روزگار می مانی ، آرام و آسوده بخواب که شهره ی مردانگی ات در اعماق زمان پیچیده است .
(محمد نعمتی )[ شنبه 2 بهمن 1395 ] [ 05:51 ب.ظ ] [ محمد نعمتی ]

.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

محمد نعمتی هستم متولد بیستم بهمن 1352 روستای هزارانی (شهرستان آبدانان)فوق لیسانس تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش ، بیش از بیست و پنج سال سابقه خدمت در آموزش و پرورش( ۱۱ سال كارشناس اداری ) یك دوره چهار ساله عضو شورای اسلامی هزارانی - بیش از ۱۰ سال عضو شورای حل اختلاف - در دانشگاه آزاد اسلامی ، جهاد دانشگاهی و آموزشهای ضمن خدمت فرهنگیان تدریس داشته ام . نوشتن را بیش از هر سرگرمی دیگری دوست دارم یاد گرفته ام حرفم را بدون لكنت زبان و با حفظ احترام و رعایت حقوق دیگران به زبان آورم . مفتخرم كه خداوند توفیقی نصیب نمود تا در ایجاد سازش صدها اختلاف خانوادگی سهمی كوچك داشته باشم چرا كه به این كلام گهر بار رسول اعظم حضرت محمد(ص) باور دارم كه هیچ عبادتی برتر از ایجاد صلح و سازش میان مردم نیست و معلمی را تنها هنر خود می دانم پس از حدود دو سال از شروع به كار این وبلاگ این چند سطر را علیرغم میل باطنی ام و به اصرار برخی همراهان عزیز كه از میزان تحصیلات و ارتباط آن با نوشته هایم سؤالاتی داشتند نگاشتم باشد كه مورد رضای حق تعالی و مقبول همراهان عزیز واقع شود .
موضوعات
آمار سایت
  بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
لینک های مفید
امکانات وب